SEKTÖRLERPerakende

Pixage Enterprise ile günün farklı saatlerinde değişen gündeme göre farklı yayınlar yaparak müşterilerinize güncel mesajlarınızı anlık olarak iletebilirsiniz. Müşterinin ilgisini çekecek ve ihtiyacı olan ürünleri sunarak müşteri deneyimini güçlendirebilir, müşterileri karar verme noktalarında etkileyerek satışlarınızı arttırabilirsiniz. Üstelik değiştirdiğiniz içerikler için baskı ve dağıtım maliyetlerine katlanmak zorunda kalmazsınız.

Akıllı Mağaza Çözümleri

Marka ve müşteriler arasındaki etkileşimin en etkili şekilde hayata geçirilmesi için en önemli aracı dijital ekranlar. Günümüzde Akıllı Mağazalar yaygınlaşırken, müşterileriniz ile interaktif şekilde iletişime geçmeniz hem marka imajınızı hem de müşterileri satın alma noktasında olumlu etkiliyor.Alanında uzman ekiplerimizle bu etkileşimi en doğru şekilde hayata geçirmeniz için size en uygun çözümler konusunda danışmanlık hizmetimizi sunuyoruz.

Perakende Çözümlerinin Avantajları Neler?

Uçtan Uca Çözüm

Profesyonel ekiplerimiz ile yazılım, donanım, işletim, kurulum, altyapı, bakım destek ve içerik yönetimi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza yönelik çözümlere ulaşabilirsiniz.

Esnek ve Uyumlu

Geniş donanım yelpazesi, farklı içerik kaynaklarına ve veri tabanlarına entegre olma özellikleri ile işletmenizin ihtiyaçları için en uygun çözüme erişebilirsiniz.

Donanım Uyumu

Arçelik, Samsung, LG endüstriyel tvler ile uyum sayesinde harici bir pc’ye ihtiyaç duymadan Pixage’i kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bulut Çözümü

Sunucu, yazılım ve donanım yatırımı gerektirmeden sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türkiye Çapında Destek

Talep ve sorun bildirimi için 74 ilde servis ağı ve deneyimli personelimize ulaşabilirsiniz.

Referans Projelerimiz

Bize Sorun

Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz.

Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde aşağıdasıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz:

  • ırk,
  • etnik köken,
  • siyasi düşünce,
  • felsefi inanç,
  • kılık ve kıyafet,
  • dernek, vakıf ya da sendika üyeliği,
  • sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler,
  • ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  • biyometrik ve genetik veriler.