İhtiyaçlarınız Doğrultusunda Özel Çözümler Sunuyoruz

Danışmanlık Hizmeti

KoçSistem'in danışmanlık hizmetleri, şirketinizin teknolojik dönüşümünü sürdürürken, verimliliğinizi artırıp sizi bir adım ileri taşıyacak doğru çözümleri size sunar. Alanında uzman kadrosuyla KoçSistem tüm teknolojik çözüm ve metodolojilerinizi inceleyerek işletmeniz için en uygun çözümleri, en hızlı şekilde hayata geçirmenize yardımcı olur.

Yazılım ve ArGe Hizmeti

KoçSistem tarafından geliştirilen dijital yayıncılık uygulaması Pixage, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak esnek bir yapıda hazırlanmıştır.Farklı içerik kaynaklarına ve veri tabanlarına entegre olma özellikleri ile işletmenizin ihtiyaçları için en uygun yazılım çözümlerini sunuyoruz.

Donanım Satış Hizmeti

LCD ve LED ekranlar, görüntü aktarma cihazları, oynatıcılar vb. dijital dönüşüm sürecinizde ihtiyacınız olan tüm donanım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Uzaktan Destek ve İzleme

Talep ve sorunlarınız için 74 ilde servis ağı ve deneyimli personelimizle desteğinize hazırız. Ayrıca uzaktan izleme desteğimiz ile ekranlarınızda oluşabilecek herhangi bir problemi anında tespit ederek çözüme ulaştırıyoruz.

Sistem ve Altyapı Kurulum

KoçSistem’in alanında uzman teknik destek ve saha ekipleriyle Türkiye ve yurtdışında tüm altyapı, donanım kurulum, sistem kurulum ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Ayrıca KoçSistem olarak kendi bulut ortamlarımızda güvenli hizmet sunararak müşterilerin içeriklerin yurtdışına çıkmasını engelliyoruz.

Yayın Yönetimi Hizmeti

Profesyonel yayın ekibimiz ile içeriklerinizin yayına hazır hale getirilmesi, zaman planlamasının yapılması, detaylı içerik yayın raporlaması gibi hizmetlerle tüm yayın akışınızın doğru planlamayla güncel tutulmasını sağlıyoruz.

Teknik Servis Desteği

Talep ve sorunlarınız için 74 ilde servis ağı ve deneyimli personelimizle desteğinize hazırız. Ayrıca uzaktan izleme desteğimiz ile ekranlarınızda oluşabilecek herhangi bir problemi anında tespit ederek çözüme ulaştırıyoruz.

Ajans Hizmeti

Profesyonel içerik ekibimiz ile güncel içerikler oluşturarak yayın akışınızın sürekli ilgi çekici kalmasını sağlıyoruz. Ayrıca kurumsal içeriklerinizi de grafik tasarımlarla ekranlara uygun hale getirerek platform üzerinden yönetimini sağlıyoruz.

Bize Sorun

Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz.

Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde aşağıdasıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz:

  • ırk,
  • etnik köken,
  • siyasi düşünce,
  • felsefi inanç,
  • kılık ve kıyafet,
  • dernek, vakıf ya da sendika üyeliği,
  • sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler,
  • ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  • biyometrik ve genetik veriler.